Binance Ne Zaman Kuruldu?

Binance Ne Zaman Kuruldu? başlığımızdasınız. Binance Ne Zaman Kuruldu? Mart 06, 2023 tarihinde yayınlandı.


 Binance, 2017 yılında kuruldu.

Binance, Çin merkezli bir kripto para borsası olarak başladı. Ancak, Çin hükümetinin kripto para birimi işlemlerine getirdiği yasaklar nedeniyle, Binance Malta'ya taşındı ve şu anda merkezi Malta'da bulunuyor. Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak kabul ediliyor ve kullanıcılarına çeşitli kripto para birimleri alım-satımı, vadeli işlemler, marjin işlemleri ve staking gibi hizmetler sunuyor.

Binance'in CEO'su, Çinli iş adamı Changpeng Zhao'dur ve şirketin hızlı büyümesiyle birlikte kripto para endüstrisinde önemli bir rol oynamaya devam etmektedir. Binance, kripto para birimi işlemlerinin güvenliği ve kullanıcı gizliliği konularında da çeşitli adımlar atmıştır. Örneğin, şirket, 2019 yılında hacklenmesi sonrasında kullanıcılarına tazminat ödemesi yapmıştır ve ayrıca KYC (Know Your Customer) prosedürlerini geliştirmiştir. Binance ayrıca, kripto para birimi topluluğunu desteklemek amacıyla çeşitli girişimlerde bulunmaktadır, örneğin Binance Launchpad ile yeni kripto para birimi projelerine finansman sağlamaktadır.


Binance Ne Zaman Kuruldu? yayınımızın sonuna geldik. Binance Ne Zaman Kuruldu? yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Binance Ne Zaman Kuruldu? yayınımızdan verim aldıysanız Binance Ne Zaman Kuruldu? başlığımızı paylaşabilirsiniz. Binance Ne Zaman Kuruldu? yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Binance Ne Zaman Kuruldu? yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş